KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8759186
nr 875 9186
Etsning
Björn Jonsson, 11/20, signerad. 1939, motivet: 16x24
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 februari 2014
kl 20:09:25
250 kr
250 kr
300 kr